Yaşam

Survivor Bitiyor Neden Yayınlanmıyor? Survivor 2023 ne zaman yayınlanacak?

Türkiye’de deprem gündemi devam ediyor. Deprem sonrası çalışmalar devam ederken, kanallar canlı yayında ilk günden itibaren her anını gösteriyor. Yayın akışları bu hafta yavaş yavaş normale dönerken, ulusal kanallar yayınlarını adeta depreme çevirerek eğlence programlarını iptal etti. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yeni bölümlerinin ne zaman başlayacağı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki Survivor 2023 çıkacak mı? Survivor bitti mi? Survivor’ın yeni bölümü ne zaman? Detaylar burada…

Ekranların nefes kesen yarışı Survivor bu yıl da seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.

Sunuculuğunu ve yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği program, deprem gündemi nedeniyle iki haftadır yayın akışında yok.

Yarışmanın sıkı takipçileri, yayın akışında yer almayan Survivor’ın ne zaman başlayacağını merak etmeye başladı.

Peki Survivor bitti mi yoksa devam edecek mi?

Acun Ilıcalı ve Acun Medya grubundan Survivor 2023’ün bittiğine dair herhangi bir açıklama yapılmadı.

Survivor 2023 ne zaman başlayacak?

Survivor 2023’ün yeni bölümlerinin ne zaman başlayacağına dair bir açıklama yok. Programlar artık TV8 yayın akışında yer almıyor. Acun Ilıcalı, Yunanistan’da devam eden Survivor programına bağlanarak şu açıklamayı yaptı:

“Bildiğiniz gibi yıkıcı depremler oldu ve ülke olarak çok zor günlerden geçiyoruz. Her gün bu büyük felaketi yaşayan vatandaşlarımızın ölüm haberlerini alıyoruz. Pek çok ülke bizimle bu acıyı paylaşıyor ve tüm dünyanın desteğini hissettik. Ancak bu felakette bize destek olan bir ülke çok özeldir. Bu ülke Yunanistan’dır. Depremi yaşadığımız ilk andan itibaren Yunan hükümetinin ve halkının hızlı ve inanılmaz desteği paha biçilemez’ dedi.

esme-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu