Haber

Dünya Kupası Kahramanı Messi’nin Ayağında Bulunan Kırmızı Kurdele Hikayesi Herkesi Derinden Etkiledi

2022 Katar Dünya Kupası finalinde Arjantin-Fransa maçına milyarlarca kişi nefesini tuttu ve kilitlendi. Arjantin final maçında şampiyon olurken, Messi’nin başarısı çok konuşuldu. Dünya Kupası’nın ardından rekor kıran ve gündemden düşmeyen Messi, bu kez farklı bir olayla konuşuldu. Gelin hep birlikte gündem yaratan Messi’nin ayağına takılan kırmızı kurdelenin hikayesine bakalım… ?

Geçtiğimiz günlerde Arjantin’in kupayı kaldırmasıyla sonuçlanan 2022 Katar Dünya Kupası finalinin en çok konuşulan ismi Arjantinli yıldız Lionel Messi oldu.

Nefes kesen rekabetin ardından Arjantin’i üçüncü kez şampiyon yapan Messi’nin Instagram’da kariyeri dışında bir rekor kırdığını biliyorsunuz.

Instagram’da bugüne kadar en çok beğenilen yumurta fotoğrafı rekorunu yenileyen Messi, yaptığı kupa paylaşımıyla 56 milyon beğeniyi geçti.

Kupadaki başarısının ardından son günlerin en çok konuşulan ismi haline gelen yıldız futbolcu, bu kez paylaştığı bir fotoğrafta ayağında kırmızı kurdeleyle gündeme geldi.

Messi’nin ayağındaki kırmızı kurdelenin kendisine şans getirmesi için 2018 yılında Gazeteci Rama Pantarotto tarafından verildiği öğrenildi.

Muhabir, “Annem beni sevdiğinden çok seni seviyor. Bana şans getirmesi için verdiği kırmızı kurdeleyi sana vermemi istedi” dedi. Sözleriyle verdiği kurdelenin, kayboluşunun üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen hala Messi’nin bileğinde olması binlerce hoş yorumu beraberinde getirdi.

İşte o anlar;

Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu